-->
Gündem Adapazarı

 

 

 

 

Yekta Tepe’den Anneler Günü Mesajı

Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Mesajına; “Sınırsız sevginin, anlayışın, hoşgörünün ve sabretmenin en temiz ve en saf duyguların timsali olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” diyerek başlayan Başkan Tepe, “Annelerimiz, kaç yaşında olursak olalım, bizim en güvenilir güç kaynağımızdır” dedi.

BaşkanTepe , annelerin hayat standartlarının iyileştirilmesinin, eğitim seviyelerinin yükseltilmesi ve sosyal yaşamda çok daha etkin bir rol üstlenmelerinin sağlıklı bir toplum için önemli olduğuna işaret ederek, “Böylece sorumluluk sahibi, kendine güvenen, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı mutlu ve huzurlu bireyler yetiştirmek mümkün hale gelir” diye konuştu.

Anne sevgisinin, dünyadaki sevgilerin belki de en büyüğü olduğunu ifade eden Başkan Tepe , “Her evladın annesine vereceği en büyük hediye ise, onları her zaman ve her zeminde mutlu etmek, bizim için verdikleri emeğin boşa gitmediğini onlara göstermektir” dedi.

Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerinin acılarını da yürekten paylaştığını dile getiren Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, “Onlara minnet ve şükran borçluyuz. Hepsinin ellerinden öpüyorum. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, hayırlı, sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.