-->
Gündem Adapazarı

 

 

 

 

Engelliler Taş Avlu'da buluştu

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” nedeniyle etkinlik düzenledi. Engelli dostu olan iş insanı Büşra Duygu Alptekin her zaman olduğu gibi yine engellilerin yanında oldu.

Adapazarı Atatürk Parkı içindeki iş insanı Büşra Duygu Alptekin’e ait Taş Avlu'da bir araya gelen engelliler yine unutamayacakları anlar yaşadı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, iş insanı Büşra Duygu Alptekin, Karapürçek Engelliler Dernek Başkanı Aysel Keskin, Kandıra Engelliler Dernek Başkanı Mustafa Akşit, Kaynarca Engelliler Dernek Başkanı Fatma Gömen, Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Serap Apaydın, Sakarya Üniversitesi akademisyenleri, engelli bireylerin aileleriyle davetlilerin katıldığı etkinlikte Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Başkan Vekili İbrahim İşçi davetlilerle yakından ilgilendi.

Programda kısa bir konuşma yapan iş insanı Büşra Duygu Alptekin her zaman engelli bireylerin yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini anımsattı. Kahvaltılı etkinliğe katılan bireylere teşekkür eden ve program boyunca engellilerle yakından ilgilenen iş insanı Alptekin’e aileler ve federasyon yetkilileri de teşekkür etti. Haftaya güzel bir başlangıç yapan engelliler kahvaltı sonrasında sohbet etme imkanı da buldu.