-->
Gündem Adapazarı

Kale Okulları eğitim ve sporda zirvede

Son Yıllarda Eğitimde KALE Sporda KALE Sözünün Tamamıyla Hak Eden Çalışmalara ve Başarılara İmza Atmaya Devam Ediyor.

Türkiye Genelinde Yapılan Okulistik Deneme Sınavlarında Sakarya Genelinde İlk 10’da 3, İlk 20’de 6, Türkiye Genelinde İlk 50’de 1 Kale Öğrencisi Başarılı Olarak Kale Okullarının Başarısını Ortaya Koyarak Okul Yönetimini Gururlandırdı.

Son Yıllarda Öğrencilerin Her Dalda Başarısıyla Kale Okullarını Gururlandırmaya Devam Ediyor. Yüzme Branşında Sakarya Genelinde 100M Serbest Stil 1’incilik, 250M Serbest Stil 1’incilik, 100M Sırt Üstü 1’incilik, Türkiye Genelinde İlk 3’de 2 Kale Öğrencisi Başarısı Var.

Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak Konuyla Alakalı Gazetemize Yaptığı Açıklamalarda Öğrencilerimizin Başarısıyla Gurur Duyuyoruz, Eğitim Veren Tüm Öğretmenlerimizi Tebrik Ediyorum. Kale Ailesi Olarak Kurulduğumuz Günden Bugüne Kadar Tek Amacımız Başarılı Gençler Yetiştirmek Bu Gençlerin Önemli Yerlerde Önemli Görevlerde Olduğunu Görmek Bizi Gururlandırıyor. Başarılı Nesiller Yetiştirmek İçin Kale Okulları Her Bölgede Adından Söz Ettirecek Eğitimlerine Gelişerek, Büyüyerek ve Yenilenerek Hizmetlerine Devam Edecektir. Bu Başarısı Hepimizin İfadelerini Kullandı.