-->
Gündem Adapazarı

İYİ Parti heyeti Hıdrellez şenliklerinde

İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı Geyve Sekiharman Köyünde Geleneksel olarak her yıl kutlanan Hıdırellez şenliklerine katıldı. İYİ Parti Sakarya İl Teşkilat Başkanı Fatih Akgün: “Sevgiye dayalı bir toplumu inşa etmek için Sakarya’nın her yerindeyiz” dedi

İYİ Parti Sakarya İl Teşkilat Başkanı Fatih Akgün, İl Başkan Yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hafta sonunda Geyve ilçesini ziyaret etti. Geyve Sekiharman Köyünde Geleneksel olarak her yıl kutlanan Hıdırellez Şenliklerine katılan Teşkilat Başkanı Akgün ve İYİ Parti heyeti vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılandı. Vatandaşların hıdırellez sevincine ortak olan İYİ Parti heyeti, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamını getirdiklerini belirttiler.

İYİ Parti Sakarya İl Teşkilat Başkanı Fatih Akgün, ‘’İl Başkan Yardımcılarımız, İlçe Başkanımız, üyelerimiz ve partililerle birlikte Geyve Sekiharman köyünü ziyaret ederek Genel Başkanımız Meral Akşener’in selamını getirdik. Hıdrellez coşkusunu yaşadık. Hıdrellezin birlik ve beraberlikteki yerini bir kez daha görmüş olduk. Yapılan ikramlar ve çalışmalarda emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Köy sakinleriyle sohbet ederek çay içen İYİ Parti heyeti, köylülerin talep ve görüşlerini dinledi. Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade eden köy muhtarları ve köy sakinleri de İYİ Parti heyetine teşekkür etti.